Radwańska odpadła z Shenzen Open

pdrocha / Shutterstock.com
Agnieszka Radwańska odpadła w ćwierćfinale turnieju Shenzen Open. Polka przegrała z Alison Riske 2:6, 6:3, 0:6.

Radwańska fatalnie zaczęła spotkanie. Minęło ledwie 20 minut, a Polka przegrywała już 0:5. W końcówce pierwszej partii było widać delikatne symptomy poprawy. Najpierw Radwańska przełamała rywalkę, później obroniła trzy piłki setowe i wywalczyła drugiego gema. W końcu jednak uległa Riske.

W drugim secie nasza tenisistka grała lepiej. Polka grała ofensywnie, dobrze taktycznie, co dało pozwoliło jej szybko zbudować przewagę i wyrównać wynik meczu.

Trzeci set był koszmarny w wykonaniu Radwańskiej, która nie była w stanie ugrać nawet gema. Riske do zwycięstwa potrzebowała nieco ponad 20 minut.
Źródło: sportowefakty.pl