Radwańska w półfinale turnieju w Eastbourne!

Jimmie48 Photography/Shutterstock
Agnieszka Radwańska w dwóch setach - 6:2, 7:5 - pokonała Jelenę Ostapenko i awansowała do półfinału turnieju WTA w Eastbourne.
W pierwszy secie wyrównana walka trwała tylko do stanu 2:2. Potem cztery kolejne gemy padły łupem naszej zawodniczki, która wygrała gładko 6:2.
Druga odsłona była już zdecydowanie bardziej zacięta. Pierwsze cztery wymiany, to walka gem za gem, przełamanie za przełamanie. Dopiero potem udało się polskiej tenisistce nieco odskoczyć. Prowadziła już 4:2, ale dała się wtedy przełamać rywalce i za moment zrobił się remis po 4. Polak potem znowu przełamała Ostapenkę, ale ta bardzo szybko odpowiedziała tym samym i było 5:5. Ostatnie słowo należało jednak do Radwańskiej, która wygrała dwa kolejne rozdania i cały pojedynek w dwóch setach.
W półfinale nasza zawodniczka zmierzy się ze zwyciężczynią pary Sabalenka-Pliskova.

Jakub Kreśliński28 Jun 2018 · 13:55
Źródło: sport.onet.pl