Rafał Gikiewicz i Robert Gumny zadebiutowali w Augsburgu. Ich zespół rozbił rywali w Pucharze Niemiec

youtube.com
Rafał Gikiewicz i Robert Gumny zanotowali dziś swoje pierwsze oficjalne występy w barwach Augsburga. Ich zespół rozbił niżej notowanego rywala w Pucharze Niemiec.
Polski bramkarz rozegrał 90 minut w wygranym przez jego nową drużynę aż 7:0 wyjazdowym spotkaniu Pucharu Niemiec przeciwko występującemu na piątym poziomie rozgrywkowym Eintrachtowi Celle.
W 72. minucie na boisku pojawił się również Robert Gumny, który zastąpił na placu gry Raphaela Frambergera.
Gole dla Augsburga strzelili Ruben Vargas, inny debiutant Daniel Caligiuri, Alfred Finnbogason, Florian Niederlechner, Andre Hahn oraz Fredrik Jensen (dwa).
Podopieczni Heiko Herrlicha zainaugurują nowy sezon Bundesligi w następną sobotę, wyjazdowym meczem z poprzednim klubem Gikiewicza - Unionem Berlin.
Wojciech_Falenta 12 Sep 2020 · 17:28