Rangers FC zdemolowali rywala w lidze szkockiej. Osiem goli drużyny Stevena Gerrarda [WIDEO]

Rangersi zdemolowali rywala w lidze szkockiej. Osiem goli drużyny Stevena Gerrarda [WIDEO]
Rafał Oleksiewicz / Press Focus
Rangersi nie mieli litości dla ostatniej drużyny szkockiej ekstraklasy. Ekipa Stevena Gerrarda pokonała Hamilton aż 8:0.
Strzelanie rozpoczęło się w drugim kwadransie spotkania. Między 16 a 19 minutą Rangersi zdobyli aż trzy bramki. Ich autorami byli Arfield, Roofe i Aribo. Przed przerwą padł jeszcze jeden gol. Drugi raz do siatki trafił Aribo.
Mecz był rozstrzygnięty, ale po przerwie Rangersi nie odpuścili. Wbili rywalom jeszcze cztery gole. Po jednym strzelili Roofe i Barker, dwie - Tavernier.
Wszystko o przebiegu gry mówią statystyki. Rangersi byli przy piłce przez 74 procent czasu meczu. Goście nie potrafili oddać ani jednego, choćby niecelnego, strzału na ich bramkę.
Rangersi są niepokonani w tym sezonie ligi szkockiej. Z czternastu meczów wygrali aż dwanaście, a dwa pozostałe zremisowali. Imponuje ich bilans bramkowy - 37 goli zdobytych i zaledwie trzy stracone. Drugi Celtic traci do lidera dziewięć punktów, ale do tej pory rozegrał o dwa spotkania mniej.
Marcin Karbowski08 Nov 2020 · 17:52