Raw Air 2019. Polacy na trzecim miejscu w serii próbnej przed konkursem drużynowym w Vikersund!

Kamil Stoch
Źródło zdjęcia: Marcin Kadziolka / shutterstock.com

Za nami seria próbna przed konkursem drużynowym PŚ na mamuciej skoczni w Vikersund. Polacy zajęli w niej trzecie miejsce.

Jako pierwszy z Polaków skakał Piotr Żyła. Osiągnął on odległość 235 m, co dało Polakom drugie miejsce po skokach pierwszej grupy.

Następnie swój skok oddał Jakub Wolny. Skoczył on 215 m, dzięki meczu Polacy wyprzedzili Norwegów i objęli prowadzenie w połowie serii próbnej.

Kolejnym z Polaków był Dawid Kubacki. Oddał słabszy skok (197,5 m), przez co polscy skoczkowie spadli na trzecie miejsce po trzeciej grupie skoków.

Ostatnim Polakiem, który skakał w serii próbnej, był Kamil Stoch. Osiągnął odległość 216 m, co sprawiło, że serię próbną Polacy zakończyli na trzecim miejscu. Pierwsze zajęli Austriacy, a drugie - Słoweńcy.

Indywidualnie najwyższe miejsce zajął Domen Prevc. Skoczył aż 245,5 metrów. Tuż za podium (4. miejsce) uplasował się Żyła.

 

Źródło: własne

Dyskusja

2
16 mar 2019 | 17:58
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale ten Stoch jest fatalny ledwie 202.0 metry.Wstyd!!!!!.
Wicemistrz Świata i drugi zawodnik Pucharu Świata z takim potencjałem powinien lecieć z ponad 240,245 metrów.Rozumiem on nie jest Robocopem czy Bogiem no ale jeżeli dany zawodnik zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata i do tego jest wicemistrzem świata to taki skoczek powinien prezentować sobą jakiś poziom.Przecież on się kurwa w ogóle nie wybił !!!! Wstyd Panie Stoch!!!!.Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Tak samo ten kurwa Kubacki.Mistrz Świata z przypadku.
16 mar 2019 | 17:05
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Cieniasy
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.