Rayo Vallecano przegrało piąty mecz z rzędu. Spadek coraz bliżej

Natursports/Shutterstock
Piłkarze Rayo Vallecano ulegli u siebie Gironie 0:2 (0:1) w jedynym piątkowym meczu 26. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Vallecas prowadzenie przyjezdnym zapewnił kwadrans przed przerwą Cristhian Stuani. Urugwajczyk skierował piłkę do siatki do siatki z kilku metrów w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Kwadrans po zmianie stron czerwoną kartkę ujrzał Senegalczyk Abdoulaye Ba i osłabione "Błyskawice" nie były już w stanie odrobić strat. Beniaminka dobił jeszcze pięć minut przed końcem strzałem głową Stuani, po raz drugi trafiając w tych zawodach.
Zespół z Madrytu doznał w ten sposób piątej porażki z rzędu i pozostał na przedostatniej pozycji w tabeli. Drużyna z Katalonii natomiast dzięki siódmej wygranej w bieżących rozgrywkach awansowała na dwunaste miejsce w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek01 Mar 2019 · 22:59