ICC: Real Madryt przegrał z Manchesterem United w debiucie Lopeteguiego. Teatralny upadek Viniciusa [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Real Madryt przegrał z Manchesterem United 1:2 w meczu rozegranym w ramach International Champions Cup. To było pierwsze spotkanie "Królewskich" pod wodzą nowego trenera, Julena Lopeteguiego.
W pierwszych minutach meczu okazję do strzelenia gola miał Karim Benzema. Francuz nie wykorzystał jednak dobrego dośrodkowania Alvaro Odriozoli. Dziesięć minut później było 1:0 dla "Czerwonych Diabłów" po bramce Alexisa Sancheza.
Następnie zaczęli przeważać "Królewscy", ale zabrakło bramki wyrównującej. Kolejnego gola zdobyli za to piłkarze Mourinho. Tym razem na listę strzelców wpisał się Ander Herrera.
Tuż przed przerwą Real strzelił kontaktową bramkę. Karim Benzema wykorzystał podanie Theo i pokonał Davida De Geę.
Więcej bramek już nie padło, choć Martin Odegaard i Raul De Tomas mieli świetne okazje do wyrównania. Z dobrej strony w tym spotkaniu pokazali się Alvaro Odriozola i Vinicius Junior. Brazylijczyk popisywał się dobrym dryblingiem.
Najwięcej będzie się mówić jednak o jego teatralnym upadku w drugiej połowie. W 59. minucie padł na murawę po najprawdopodobniej (nie jest pewne, czy kontakt rzeczywiście był) lekkim kontakcie z ręką Matteo Darmiana.