Real Madryt rozbity w San Sebastian. 17-latek dobił "Królewskich" [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Real Madryt przegrał na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian 1:3 (1:1) w meczu 37. kolejki Primera Division.
Mecz rozpoczął się po myśli "Los Blancos". W 6. minucie na listę strzelców wpisał się Brahim Diaz. Hiszpan popisał się fenomenalnym rajdem i z zimną krwią wykończył akcję.
Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania 20 minut później. Merino wykorzystał podanie piętą od Williana Jose i umieścił piłkę w siatce Realu.
W 39. minucie doszło do sytuacji, która znacząco wpłynęła na przebieg spotkania. Jesus Vallejo ręką zatrzymał piłkę zmierzającą do pustej bramki Realu. Obrońca otrzymał czerwoną kartkę, sędzia wskazał również na wapno. Thibaut Courtois zdołał jednak obronić uderzenie z jedenastu metrów.
Po przerwie osłabiony Real został dobity przez piłkarzy z San Sebastian. W 57. minucie trafił Zaldua. W 67. minucie wynik spotkania podwyższył Barrenetxea. Dla 18-latka była to pierwsza bramka w Primera Division. Przy obu bramkach nie popisał się golkiper "Królewskich".
Daniel Makarewicz12 May 2019 · 20:23
Źródło: asinfo