Real nie wykorzystał remisu Barcelony. Słupek Benzemy, Ramos z czerwonym rekordem [VIDEO]

LevanteMedia / Shutterstock.com
Real Madryt zremisował na wyjeździe z Athletikiem Bilbao 0:0. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż z boiska wyleciał Sergio Ramos.
Po remisie Barcelony z Celtą Vigo mecz z Athletikiem był dla Realu szansą na zmniejszenie dystansu do lidera Primera Division. "Królewscy" mieli swe okazje, ale szwankowała u nich skuteczność. Świetną szansę zmarnował Karim Benzema, który uderzył w słupek.
W drugiej połowie najważniejszym wydarzeniem była druga żółta kartka Sergio Ramosa. Kapitan Realu wyleciał z boiska w 87. minucie.
To swoistego rodzaju historyczna chwila. W ten sposób Sergio Ramos został liderem w tabeli zawodników.... ukaranych czerwonymi kartkami w Primera Division.