Real rozbił Las Palmas. Cudowny gol Asensio [VIDEO]

realmadrid.com
Real Madryt pokonał u siebie  Las Palmas 3:0 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu jedenastej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Santiago Bernabeu prowadzenie gospodarzom zapewnił cztery minuty przed przerwą Casemiro. Brazylijczyk skierował piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Jedenaście minut po zmianie stron podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Marco Asensio. Piłka po jego atomowym strzale wpadła w same okienko bramki rywali.
Szesnaście minut przed końcem koronkowo wyprowadzony kontratak wykończył skutecznie z bliska Isco, któremu precyzyjnie zagrał w pole karne Cristiano Ronaldo.
"Królewscy" dzięki siódmej wygranej w sezonie odzyskali trzecie miejsce w tabeli. Zespół z Wysp Kanaryjskich doznał natomiast dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na przedostatniej lokacie. Słabsza jest tylko Malaga CF.