Real Sociedad - Valencia: Złoty gol Gameiro. Wynik, składy, bramki

Pierwsze zwycięstwo Valencii. Złoty gol Gameiro
LevanteMedia / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian przegrał u siebie z Valencią 0:1 w pierwszym sobotnim meczu siódmej kolejki hiszpańskiej La Liga. Gospodarze nie wykorzystali w drugiej połowie rzutu karnego.
W 36. minucie Denis Czeryszew zagrał mocną płaską piłkę ze skrzydła w pole bramkowe. Kevin Gamero z bliska nie miał problemu z pokonaniem bramkarza gospodarzy. Baskijska drużyna mogła odpowiedzieć w 67. minucie, kiedy miała okazję do wyrównania z rzutu karnego. Neto wyczuł jednak intencję strzelającego Williana Jose, rzucił się w kierunku swojego lewego słupka i odbił futbolówkę.
Po tej porażce podopieczni Asiera Garitano zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe w derbach z Athletikiem Bilbao.
Natomiast zespół prowadzony przez Marcelino Garcię Torala plasuje się lokatę niżej z takim samym dorobkiem punktowym. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie FC Barcelona.
Kamil Kaczmarek29 Sep 2018 · 15:06