Real zdał ostatni egzamin przed starciem z PSG. Hat-trick Ronaldo, kapitalna bramka Kroosa [VIDEO]

EFECREATA.COM / Shutterstock.com
Real Madryt pokonał u siebie Real Sociedad 5:2 (4:0) w meczu 23. kolejki Primera Division.
Pierwsza połowa była okresem prawdziwej dominacji gospodarzy. Strzelanie rozpoczęło się już w 1. minucie, gdy Lucas wykorzystał podanie od Ronaldo i uderzeniem głową zdobył pierwszą bramkę dla gości. Druga bramka padła w 27. minucie, gdy ładną, zespołową akcję wykończył Ronaldo. Chwilę później kolejne trafienie dołożył Kroos, który pięknie przymierzył z dystansu.
Jeszcze mniej czasu "Królewscy" potrzebowali do zdobycia czwartej bramki. Zdobył ją znów Ronaldo, który wykorzystał dośrodkowanie Modricia z rzutu rożnego.
Druga połowa mimo trzech kolejnych bramek w tym meczu nie przyniosła zbyt wiele emocji. "Królewscy", wysoko prowadząc, nie forsowali tempa. Natomiast goście zdołali zdobyć pierwszą bramkę w 74. minucie. Kilka minut później piątą bramkę dla "Królewskich" zdobył Ronaldo, który tym samym skompletował hat-tricka. W 83. minucie drugą bramkę dla gości zdobył były zawodnik Realu, Asier Illaramendi.
Było to ostatnie spotkanie Realu przed środowym meczem w Lidze Mistrzów. Podopieczni Zidane'a podejmą w nim PSG.