Real zmiażdżył Celtę! Piękne trafienia Bale'a i Isco [VIDEO]

EFECREATA.COM/Shutterstock
Real Madryt wygrał z Celtą Vigo 6:0 w sobotnim meczu 37. kolejki La Liga. Dwa gole dla "Królewskich" strzelił Gareth Bale.
Walijczyk bardzo szybko otworzył wynik spotkania precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Jego drugie trafienie było najwyższej klasy światowej. Najpierw dogonił piłkę tuż przed linią końcową boiska, kapitalnie ograł rywala i potężnym strzałem z ostrego kąta pod poprzeczkę pokonał golkipera.
Na 3:0 równie cudownie przymierzył isco. Hiszpan uderzył technicznie zza pola karnego niemal w samo "okienko".
W drugiej połowie "Los Blancos" strzelili kolejne trzy bramki, a mogli nawet jeszcze więcej. Najpierw na listę strzelców Achraf Hakimi, potem był samobójczy gol Sergio Gomeza. Rezultat ustalił w 82. minucie Toni Kroos.
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a zajmują trzecie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do drugiego Atletico. Na zakończenie sezonu zmierzą się na wyjeździe z Villarreal CF.
Natomiast drużyna z Galicji plasuje się na 13. pozycji. W ostatniej kolejce podejmie UD Levante.