Red Bull Lipsk pewnie pokonał Hannover. Dwa gola Williego Orbana.

YouTube
Hannover 96 uległ przed własną publicznością RB Lipsk 0:3 (0:1) w meczu otwierającym zmagania 20. kolejki niemieckiej Bundesligi.
Na HDI-Arena prowadzenie przyjezdnym zapewnił w doliczonym czasie pierwszej połowy Marcel Halstenberg, wykorzystując podyktowany rzut karny.
Niespełna dwadzieścia minut po zmianie stron, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego autora pierwszego gola, podwyższył strzałem głową z bliska Willi Orban. Węgier pięć minut przed końcem przypieczętował kolejny okazały sukces, ponownie finalizując uderzeniem głową dośrodkowanie z rzutu rożnego, tym razem Szweda Emila Forsberga.
Dzięki drugiej z rzędu wyjazdowej wygranej zespół z Dolnej Saksonii umocnił się na czwartym miejscu w tabeli. "Die Roten" doznali natomiast czwartej porażki z rzędu i pozostali na siedemnastej lokacie w klasyfikacji.
Łukasz Karyniewski01 Feb 2019 · 22:37