Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

Legia Warszawa - Lech Poznań: Klasyk Ekstraklasy! Wynik meczu, składy i bramki

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
Koniec

Legia wygrała z Lechem. Zadecydował gol Nagy'ego po pięknej asyście Szymańskiego.

90+6

Jeszcze Radović złapany na spalonym.

90+6

Złe przyjęcie Radovicia, który zagrywał ręką i akcja Legii została przerwana gwizdkiem sędziego.

90+5

Bardzo mocne uderzenie Gajosa i bardzo niecelne.

90+4

Szansa dla Lecha po faulu Radovicia. Rzut wolny z dosyć bliskiej odległości.

90+3

Faul taktyczny Martinsa i upomnienie.

90+2

Radović próbował efektownie piętą zagrać do Kante, ale obaj zawodnicy nie zrozumieli się i futbolówka wyszła poza boisko.

90+1

Było niebezpiecznie. Gytkjaer z bliska, ale za słabo i Cierzniak łapie piłkę.

90'

Zmiana w Legii - debiutuje Andre Martins, który zmienił Antolicia.

90'

Dośrodkowanie Jóźwiaka z rzutu rożnego. Gytkjaer wygrał pojedynek, ale dobrze asekurował Cierzniak.

88'

Kante długo czekał z podaniem, czekał, czekał i zagrał, kiedy Kucharczyk był na spalonym.

87'

Kapitalne zagranie Gajosa do Jóźwiaka, ten dośrodkował na głowę Tomczyka, który nie wiedział co z nią zrobić i zakończyło się stratą.

86'

Kucharczyk z pierwszej piłki w polu karnym do Kante, ale ten na pozycji spalonej.

85'

Próba prostopadłego zagrania Gytkjaera do Jóźwiaka. Legioniści przejęli jednak piłkę.

83'

Ponowne dośrodkowanie w pole karne. Tym razem Stolarski do Radovicia, który zamieszał w polu karnym, a jego strzał wybił Putnocky.

82'

Kucharczyk najpierw krótko z rzutu rożnego z Radoviciem, a potem jego dośrodkowanie zostało zablokowane.