Remis AS Monaco z Nimes Olympique, grał Kamil Glik

charnsitr / shutterstock.com
AS Monaco zremisowało przed własną publicznością z Nimes Olympique 2:2 (2:0) w niedzielnym meczu trzeciej kolejki francuskiej ekstraklasy.
Gospodarze w pierwszej połowie dominowali na Stade Louis II i zakończyli ją prowadzeniem. Najpierw w 39. minucie Islam Slimani strzałem z krawędzi pola karnego pokonał golkipera rywali, zaś już w doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Wissam Ben Yedder.
Od 56. minuty AS Monaco grało w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką za faul został ukarany Jemerson. Po tym zdarzeniu klub z Księstwa stracił dwie bramki. W 70. minucie gola dla przyjezdnych strzelił Romain Philippoteaux, a w 82. minucie wynik spotkania na 2:2 ustalił Kevin Denkey.
Mecz w wyjściowej jedenastce AS Monaco rozpoczął Kamil Glik, który przebywał na placu gry przez 90 minut. Dla reprezentanta Polski był to trzeci ligowy występ w tym sezonie.
Podopieczni Leonardo Jardima mają na koncie tylko jeden punkt i obecnie zajmują przedostatnie, 19. miejsce w tabeli. Nimes Olympique również z jednym "oczkiem" na koncie okupuje 18. lokatę.