Remis Chicago Fire, asysta Przemysława Frankowskiego

Dziurek / shutterstock.com
Chicago Fire zremisowało u siebie z Columbus Crew 2:2 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Przemysław Frankowski, który zapisał na swoim koncie asystę.
Drużyna Fire objęła prowadzenie w pierwszej połowie. Reprezentant Polski dośrodkował przed pole karne do niepilnowanego Djordje Mihailovica. Ten przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie strzałem z powietrza posłał ją tuż obok słupka do bramki.
Tuż po przerwie był remis. Wyrównującego gola strzelił Gyasi Zardes. W 63. minucie było 2:1 dla miejscowych a bramkę zdobył C.J Sapong. Kiedy wydawało się, że losy spotkania są rozstrzygnięte, to w samej końcówce przyjezdni zdołali odrobić stratę dzięki trafieniu Romario Williamsa.
Drużyna z Illinois ma na swoim koncie 23 punkty i zajmuje 10. miejsce w Konferencji Wschodniej. W następnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Philadelphia Union.
Natomiast zespół z Ohio plasuje się lokatę niżej z 18 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Montreal Impact.