Remis Fiorentiny i AC Milanu. Bronił Drągowski

LivePhotoSport.it/shutterstock.com
AC Milan zremisował na wyjeździe z Fiorentiną 1:1 w trzecim sobotnim meczu 25. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Artemio Franchi całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Bartłomiej Drągowski. Polaka zaskoczył jedenaście minut po zmianie stron mocnym uderzeniem z narożnika pola karnego Chorwat Ante Rebić.
Grająca ostatnie pół godziny w osłabieniu "Viola" odpowiedziała skutecznie sześć minut przed końcem, kiedy to podyktowany rzut karny wykorzystał Chilijczyk Erick Pulgar.
Ekipa z Florencji po ósmym podziale punktów z rywalami w tym sezonie pozostała na trzynastej lokacie w tabeli.
"Rossoneri" zremisowali natomiast szóste spotkanie w bieżących rozgrywkach i przesunęli się na siódme miejsce w klasyfikacji.