Remis Huddersfield Town, Kamil Grabara wpuścił dwie bramki

YouTube
Blackburn Rovers zremisował u siebie z Huddersfield Town 2:2 w pierwszym sobotnim meczu 12. kolejki angielskiej Championship. W bramce gości wystąpił Kamil Grabara.
Goście objęli prowadzenie w 13. minucie. Rzut karny na gola zamienił Karlan Ahearne-Grant. Goście odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie dwoma bramkami. Na listę strzelców wpisali się Lewis Holtby oraz Bradley Dack. W drugiej połowie na 2:2 trafił Juninho Bacuna.
Podopieczni Tony'ego Mowbray'a zajmują 14. miejsce w tabeli ze zdobytymi 15 punktami. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Birmingham City.
Natomiast zespół prowadzony przez Danny'ego Cowley'a plasuje się na 21. pozycji z dziewięcioma "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Barnsley FC.