Remis Interu Mediolan z Palermo

Paolo Bona/Shutterstock
Inter Mediolan zremisował na wyjeździe 1:1 z Palermo w spotkaniu dziewiątej kolejki Serie A. Dla piłkarzy Roberto Manciniego był to trzeci podział punktów z rzędu.

Pierwszego gola zdobyli goście. Kwadrans po przerwie na listę strzelców wpisał się Ivan Perisić. Chorwat otrzymał podanie od Jonathana Biabiany'ego i z bliskiej odległości skierował piłkę obok Stefano Sorrentino. Sześć minut później znowu był remis. Po mocnym strzale Franco Vazqueza, piłka odbiła się od Alberto Gilardino i wpadła do bramki.

"Nerazzurri " od 79. minuty spotkania grali w osłabieniu. Po faulu na Vazquezie, drugą żółtą kartką ukarany został Jeison Murillo.

Po remisie Inter zrównał się liczbą punktów z prowadzącą w tabeli Fiorentiną. Drużyna z Florencji w niedzielę zagra na własnym stadionie z trzecią AS Romą. Palermo zajmuje jedenastą pozycję w lidze.

Kolejnym rywalem Interu będzie Bologna. Mecz dziesiątej kolejki Serie A rozegrany zostanie we wtorek. Dzień później Palermo zmierzy się z Napoli.