Remis Jagiellonii w sparingu z Wigrami Suwałki

MediaPictures.pl/Shutterstock
Jagiellonia Białystok zremisowała z Wigrami Suwałki 2:2 w meczu sparingowym, rozgrywanym w Sokółce. Gole dla zespołu z LOTTO Ekstraklasy strzelali Łukasz Burliga i Lukas Klemenz.
Pierwszego gola dla Jagiellonii strzelił Łukasz Burliga. 30-latek wykorzystał dośrodkowanie Romana Bezjaka i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera rywali.

Po zmianie stron do wyrównania doprowadziły Wigry. W 56. minucie Adrian Karankiewicz dopadł do piłki zagranej z prawego skrzydła i trafił do siatki.
Dwie minuty później na prowadzenie znów wyszedł zespół Ireneusza Mamrota za sprawą trafienia Lukasa Klemenza, który uderzeniem głową umieścił piłkę w bramce. Trafienie na wagę remisu zapisał na swoje konto Wojciech Kuriata w 84. minucie.