Remis Leeds United w meczu domowym, grał Mateusz Klich

Marcin Kadziołka / shutterstock.com
Leeds United zremisował u siebie z Cardiff City 3:3 w sobotnim meczu 22. kolejki angielskiej Championship. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Mateusz Klich.
"Pawie" bardzo szybko strzeliły dwa gole. Wynik otworzył Helder Costa, a po chwili na 2:0 trafił Patrick Bamford. W drugiej połowie Bramford podwyższył rezultat uderzeniem z rzutu karnego.
Goście odpowiedzieli po godzinie gry trafieniem Lee Tomlina. W 82. minucie kontaktową bramkę zdobył Sean Morrison. W 86. kapitan przyjezdnych otrzymał czerwoną kartkę. Mimo tego, goście po chwili trafili na 3:3 za sprawą Roberta-Nesta Glatzela.
Podopieczni Marcelo Bielsy stracili pierwsze punkty po serii siedmiu zwycięstw. Zajmują drugie miejsce w tabeli, mając dwa punkty mniej od liderującego West Bromwich Albion. Natomiast nad trzecim Preston North End mają 10 "oczek" przewagi. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Fulham FC.