Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Remis Milanu w Empoli, gol Zielińskiego [video]

23 sty 2016 | 22:41 13
Empoli FC z Piotrem Zielińskim w podstawowym składzie zremisował u siebie z AC Milan 2:2 (1:1) w drugim sobotnim spotkaniu 21. kolejki włoskiej Serie A. Pomocnik reprezentacji Polski zdobył pierwszą bramkę dla zespołu z Toskanii.

Na Stadio Carlo Castellani goście już po ośmiu minutach objęli prowadzenie, kiedy to swojego dziesiątego gola w tym sezonie zdobył Kolumbijczyk Carlos Bacca. Trzynaście minut przed przerwą wyrównał płaskim strzałem z pola karnego Zieliński.

Trzy minuty po zmianie stron Giacomo Bonaventura zdobył drugą bramkę dla przyjezdnych z Lombardii, ale niespełna kwadrans później dziewiąte trafienie w bieżących rozgrywkach dołożył Massimo Maccarone, ratując tym samym remis i punkt Marco Giampaolo.

Dzięki niemu ekipa z Toskanii pozostała na ósmym miejscu w tabeli. "Rossoneri" natomiast z "oczkiem" więcej są na szóstej pozycji w klasyfikacji.