Remis na Pride Park Stadium, grał Krystian Bielik

Derby County
Piłkarze Derby County zremisowali u siebie z West Bromwich Albion 1:1 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu 5. kolejki angielskiej Championship.
Na Pride Park Stadium całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Krystian Bielik. Prowadzenie "Baranom" zapewnił po sześciu minutach gry Martyn Waghorn, wykorzystując rzut karny.
29-letni napastnik dwie minuty przed przerwą zmarnował jednak drugą podyktowaną "jedenastkę", co zemściło się sześć minut przed końcem. Wówczas kolejny w tym spotkaniu rzut karny skutecznie egzekwował Duńczyk Kenneth Zohore, doprowadzając do wyrównania.
Obie drużyny już po raz trzeci podzieliły się punktami z rywalami. Zespół z Birmingham jest piąty w tabeli, natomiast "Barany" są na jedenastej lokacie w klasyfikacji.