Remis Podbeskidzia z Wigrami Suwałki. Sześć bramek w Bielsku-Białej

Lukasb1992, wikipedia
Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało u siebie z Wigrami Suwałki 3:3 (1:2) w drugim czwartkowym meczu 29. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Prowadzenie gospodarzom już po sześciu minutach gry zapewnił Michał Rzuchowski. Autor trafienia otwierającego wynik konfrontacji siedem minut przed przerwą ujrzał czerwoną kartkę i nie dokończył zawodów.
Dwie minuty wcześniej wyrównał Filip Karbowy, a minutę po wykluczeniu Rzuchowskiego podyktowany rzut karny wykorzystał Hiszpan Joel Huertas i bliżej trzech punktów byli goście.
Osłabieni "Górale" po zmianie stron pokazali jednak charakter i zdobyli dwie bramki. Najpierw "jedenastkę" wykorzystał Adrian Rakowski, a kwadrans po przerwie przymierzył celnie Bartosz Jaroch. Punkt przyjezdnym zdołał jednak uratować w ostatniej minucie Adrian Piekarski.
Zespół z Suwalszczyzny po dziewiątym remisie w sezonie znajduje się tuż nad strefą spadkową. Drużyna z południa Polski natomiast po raz szósty w bieżących rozgrywkach podzieliła się punktami z rywalami i zajmuje piątą lokatę w tabeli.