Remis Tottenhamu w Lidze Konferencji Europy. Cztery gole w meczu "Kogutów" [WIDEO]

MDI/shutterstock.com
Piłkarze Tottenhamu uważani są za faworytów Ligi Konferencji Europy. "Koguty" fazę grupową rozpoczęły jednak od straty punktów.
Podopieczni Nuno Espirito Santo dziś mierzyli się z Rennes. Spotkanie na francuskiej ziemi zaczęło się dla nich znakomicie.
Przyjezdni już w 11. minucie objęli prowadzenie. Wydatny udział w tym miał Loic Balde. Defensor Rennes niefortunnie interweniował i skierował piłkę do własnej bramki.
Francuska drużyna nie załamała się takim stanem rzeczy. Jeszcze przed przerwą zdołała wyrównać. W 23. minucie Tait pokonał Golliniego.
Gospodarze nie zwalniali tempa i w 72. minucie znów zaskoczyli rywali. Tym razem Laborde skorzystał z okazji i "Koguty" znalazły się w poważnych tarapatach.
Tottenham przed porażką uchronił jednak Hojbjerg. Pomocnik wpisał się na listę strzelców na kwadrans przed końcem. Ostatecznie padł więc remis 2:2.
Daniel Makarewicz16 Sep 2021 · 20:40