Remis Wolverhampton Wanderers z Southampton FC, grał Jan Bednarek

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Southampton FC zremisował na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers 1:1 w sobotnim meczu 9. kolejki angielskiej Premier League. Całe spotkanie w drużynie "Świętych" rozegrał Jan Bednarek.
Kibice na gole musieli poczekać do drugiej połowy. W 53. minucie złą postawę obrońców "Wilków" wykorzystał Danny Ings. Wyrównał w 61. minucie z rzutu karnego Raul Jimenez.
Drużyna z St. Mary's Stadium przerwała serię trzech kolejnych porażek. Z ośmioma punktami na koncie zajmuje 17. miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Leicester City.
"Lisy" awansowały na drugą pozycję po wygranej z Burnley FC 2:1. Tuż za nimi jest Chelsea FC. "The Blues" pokonali Newcastle United po trafieniu Marcosa Alonso w 73. minucie. Rozczarował znowu Tottenham Hotspur. "Koguty" długo przegrywały na własnym stadionie z ostatnim Watford FC. W końcówce remis 1:1 uratował drużynie z północnego Londynu Dele Alli.