Rennes bez Grosickiego zremisowało z Saint Etienne

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Stade Rennes zremisowało na wyjeździe 1:1 z Saint Etienne w spotkaniu siedemnastej kolejki ligi francuskiej. W drużynie gości z powodu kontuzji nie mógł wystąpić Kamil Grosicki.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 40. minucie spotkania Giovanni Sio przeprowadził rajd lewą stroną boiska i dośrodkował piłkę w pole karne, a z bliskiej odległości do bramki trafił Pedro Henrique.

Gospodarze zdołali wyrównać w 79. minucie gry. Sylvain Armand sfaulował w polu karnym Romaina Hamoumę, a chwilę później jedenastkę wykorzystał Valentin Eysseric.

Dla zespołu z Brytanii był to czwarty mecz z rzędu bez wygranej. Po raz szósty w bieżącym sezonie spotkanie z udziałem zawodników Philippe Montaniera zakończyło się wynikiem 1:1.

Po remisie, Saint Etienne zajmuje szóste miejsce w tabeli. Zespół z Roazhon Park jest na dziesiątej pozycji w Ligue 1.