Rewelacyjny gol z rzutu wolnego w Fortuna 1. Lidze. Bramkarz tylko patrzył, jak piłka ląduje w bramce [WIDEO]

Kamil Dankowski strzelił niesamowitego gola z rzutu wolnego w meczu ŁKS - Puszcza Niepołomice w Fortuna 1. Lidze. Jego drużyna wygrała 2:0.
ŁKS rozpoczął mecz od mocnego uderzenia. Dosłownie - kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kamil Dankowski. Choć do bramki było ok. 30 metrów, to Kewin Komar nie miał nic do powiedzenia. Bramkarz Puszczy mógł tylko patrzeć, jak piłka wpada do jego bramki.
Gospodarze poszli za ciosem. Prowadzenie podwyższyli już w 7. minucie. Do siatki trafił Michał Trąbka.
ŁKS mógł podwyższyć prowadzenie w drugiej połowie. Po szybkiej kontrze dwóch jego piłkarzy znalazło się samych przed bramkarzem Puszczy. Akcję rozegrali jednak w taki sposób, że był spalony.
Wynik już się nie zmienił. ŁKS dzięki zwycięstwu wskoczył nad drugie miejsce w tabeli. Puszcza jest szósta.
Marcin Karbowski10 Aug 2022 · 22:27
Źródło: Twitter