Roma wygrała po zaciętym meczu z Torino

charnsitr / shutterstock.com
W 20. kolejce Serie A AS Roma wygrała u siebie z Torino FC 3:2. Dla gospodarzy to dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie.
Rzymianie mecz na Stadio Olimpico rozpoczęli bardzo dobrze. Po kwadransie gola strzelił Nicolo Zanilo, który trafił po zamieszaniu w polu karnym. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Aleksandar Kolarov, wykorzystując rzut karny.
Goście z Turynu w drugiej połowie zaczęli odrabiać straty. W 51. minucie Tomas Rincon uderzył sprzed pola karnego przy słupku i zaskoczył Robina Olsena.
W 67. minucie Cristian Ansaldi oddał strzał z pierwszej piłki z dystansu i wyrównał wynik spotkania na 2:2.
Rzymianie odpowiedzieli jednak sześć minut później, kiedy Stephan El Shaarawy wykorzystał sytuację sam na sam i zapewnił gospodarzom dziewiątą wygraną w sezonie.
W tabeli Serie A AS Roma jest czwarta z dorobkiem 33 punktów. Torino FC zajmuje dziewiątą lokatę, ma na koncie 27 punktów.