Rooney znów zabłysnął! Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego [VIDEO]

Mitch Gunn / Shutterstock.com
Piłkarze DC United pokonało przed własną publicznością Portland Timbers 4:1 (1:1) w meczu amerykańskiej ligi MLS.
Na Robert F. Kennedy Memorial Stadium dwa gole dla gospodarzy strzelił Wayne Rooney. Były reprezentant Anglii najpierw wpisał się na listę strzelców w 43. minucie, a kolejne trafienie dołożył w 68. minucie.
Były gracz Manchesteru United strzelił w tym sezonie trzy gole w siedmiu rozegranych meczach MLS.
Po jednej bramce dla ekipy DC United zdobyli odpowiednio Oneil Fisher w 47., a także Darren Mattocks w doliczonym czasie gry. Jedyne trafienie na rzecz ekipy przyjezdnej zapisał na swoje konto Samuel Armenteros w 35. minucie.
Podopieczni Bena Olsena zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, z kolei zespół prowadzony przez Giovanniego Savarese plasują się na piątej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej.