Rozczarowująca gra Argentyny. Na Mundialu 2018 zabraknie Messiego?

AGIF / Shutterstock.com
Słaba postawa reprezentacji Argentyny sprawia, że pod znakiem zapytania znajduje się jej udział w Mundialu 2018. Dziś w nocy zaliczyła kolejny przeciętny występ.
Argentyńczycy zmierzyli się u siebie z drużyną narodową Wenezueli. Ich rywale wytrwale okupują ostatnie miejsce w grupie po aż dziesięciu porażkach, dlatego przewidywano łatwe zwycięstwo Messiego i spółki.
Tymczasem od 51. minuty po strzale Murillo to goście sensacyjnie prowadzili. Wynik meczu po kilku minutach wyrównał się za sprawą samobójczej bramki Feltschera. Więcej bramek już nie padło, dlatego spotkanie zakończyło się rozczarowującym dla Argentyny remisem.
Aktualni wicemistrzowie świata zajmują obecnie 5. miejsce w tabeli. Nie daje ono bezpośredniego awansu, ale tylko możliwość gry w barażach. Kolejny mecz Argentyna rozegra z Peru, które ma tyle samo punktów - 24. Zaledwie punkt mniej ma reprezentacja Chile, która niespodziewanie przegrała z przedostatnią Boliwią 0:1.