Rybus i Krychowiak zagrali w Lokomotiwie

MediaPictures.pl/Shutterstock
Lokomotiw Polska przegrał przed własną publicznością z FC Ural Jekaterynburg 1:2 (1:1) w piątkowym meczu 15. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Prowadzenie pierwsi w tym spotkaniu objęli gospodarze. W 26. minucie Fedor Smolov wykorzystał dośrodkowanie Alekseya Miranchuka i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Cztery minuty później przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą trafienia Denysa Kulakova. Bramkę na wagę zwycięstwa graczy z Jekaterynburgu w 51. minucie zdobył Othman El Kabir z rzutu karnego.
Całe spotkanie w barwach drużyny z Moskwy rozegrało dwóch reprezentantów Polski - Maciej Rybus oraz Grzegorz Krychowiak.
Lokomotiw zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli i ma na koncie 25 punktów, natomiast FC Ural z dorobkiem 22 "oczek" plasuje się na szóstej lokacie.
Kamil Kaczmarek23 Nov 2018 · 20:27