Rząd wesprze siatkarzy. Morawiecki obiecał 15 mln złotych

Rząd wesprze siatkarzy. Morawiecki obiecał 15 mln złotych
Źródło zdjęcia: Twitter Polska Siatkówka

15 milionów złotych - tyle polski rząd przekaże siatkarzom oraz Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", premier Mateusz Morawiecki zdecydował, że rząd przekaże taką właśnie sumę polskiej siatkówce. Według gazety to efekt działań PKN Orlen, który wcześniej wypowiedział dwie umowy sponsorskie - polskiej lidze siatkówki oraz reprezentacji - obejmujące właśnie wspomnianą wyżej kwotę.

Premier stara się w ten sposób podobno ratować kryzys wizerunkowy związany ze sportowcami. Wcześniej Mateusz Morawiecki spotkał się z Robertem Kubicą. Mówi się, że Orlen ma wesprzeć naszego kierowcę kwotą w wysokości około 40 milionów złotych.

Źródło: Gazeta Wyborcza
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.