Sassuolo pokonało Juventus! Zdecydował gol w ostatniej minucie [WIDEO]

Ekipie Sassuolo udało się pokonać Juventus. Domenico Berardi i spółka wygrali 2:1.
Wojciech Szczęsny spędził dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych. Massimiliano Allegri postawił między słupkami na Mattię Perina.
W pierwszych minutach bardzo aktywny był Alvaro Morata. Hiszpan trzykrotnie urwał się defensywie Sassuolo, ale za każdym razem sędzia liniowy sygnalizował pozycję spaloną.
W 19. minucie nastąpiła pierwsza próba odpowiedzi gości. Domenico Berardi w swoim stylu ściął do środka z prawego skrzydła, oddał strzał lewą nogą, ale minimalnie chybił.
W kolejnych minutach "Juve" kontrolowało grę i mogło otworzyć wynik spotkania. Dobrą sytuację zmarnował Paulo Dybala i tuż przed końcem pierwszej połowy to Sassuolo nieoczekiwanie wyszło na prowadzenie. Davide Frattesi wykorzystał podanie Gregoire'a Defrela.
Juventus przyspieszył kwadrans po przerwie. W ciągu kilkudziesięciu sekund podopieczni Allegriego stworzyli dwie groźne sytuacje. Najpierw jeden z obrońców wybił sprzed linii bramkowej piłkę po strzale Juana Cuadrado. Chwilę później Andrea Consigli zatrzymał Paulo Dybalę.
"Stara Dama" doprowadziła do remisu w 76. minucie. Weston McKennie wykorzystał centrę z rzutu wolnego i głową skierował piłkę do bramki.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Berardi posłał niesamowite podanie do Maxime'a Lopeza. Środkowy pomocnik z zimną krwią przelobował Perina i zapewnił Sassuolo komplet punktów.
Juventus zajmuje obecnie siódme miejsce w lidze. Sassuolo awansowało na dziewiątą lokatę.
Adam Kłos27 Oct 2021 · 20:26