Sebastian Szymański przypomniał się Sousie. Kolejny gol Polaka dla Dynama Moskwa [WIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Sebastian Szymański strzelił kolejnego gola w tym sezonie ligi rosyjskiej. Tym razem Polak trafił w meczu Dynama Moskwa z Achmatem (1:2).
Pierwsza połowa była kompletnie nieudana dla drużyny Szymańskiego. Achmat prowadził po niej 2:0. Gole strzelili Utkin i Karapuzow.
Dynamo mocno rozpoczęło drugą połowę, ale animuszu starczyło mu na strzelenie jednego gola. W 48. minucie Szymański dostał piłkę jedenaście metrów przed bramką i płaskim uderzeniem w tłoku trafił do bramki.
Dla Szymańskiego był to drugi gol w czwartym meczu tego sezonu ligi rosyjskiej. Ponadto zaliczył jedną asystę.
Dynamo przegrało pierwszy mecz w nowym sezonie. Na razie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale nie wszystkie drużyny rozegrały już cztery spotkania.
Marcin Karbowski14 Aug 2021 · 21:20
Źródło: twitter