Sebastian Szymański strzela jak natchniony! Co za forma reprezentanta Polski [WIDEO]

Paweł Andrachiewicz / PressFocus
Sebastian Szymański jest w świetnej formie na początku sezonu. Reprezentant Polski w meczu Dynama Moskwa z Lokomotiwem strzelił trzeciego gola w bieżących rozgrywkach.
Szymański wpisał się na listę strzelców 41. minucie. Polak popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Bramkarz Lokomotiwu nawet nie zareagował na jego uderzenie.
Dla Szymańskiego to już trzeci gol w szóstym meczu tego sezonu. Poza tym trafiał do bramek Ufy i Achmatu Grozny.
Polak trafił na 1:1 - takim wynikiem zakończył się cały mecz. Wcześniej gola dla Lokomotiwu strzelił Smołow.
W pierwszej jedenastce Lokomotiwu znalazł się Maciej Rybus, który w pierwszej połowie dostał żółtą kartę. Po przerwie w ten sposób został upomniany też Szymański, który został zmieniony w 75. minucie.
Marcin Karbowski27 Aug 2021 · 19:07
Źródło: twitter