Segunda Division: Cordoba CF słabsza od rezerw Barcelony, bronił Kieszek

Екатерина Лаут, wikipedia
Cordoba CF przegrała przed własną publicznością z rezerwami Barcelony 1:2 (1:0) w niedzielnym meczu 25. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Segunda Division.
Na Estadio Nuevo Arcangel całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Paweł Kieszek.
Polskiego bramkarza niespełna kwadrans przed końcem pokonał z rzutu karnego Carles Alena, a już w doliczonym czasie gry losy konfrontacji rozstrzygnął Matias Nahuel.
Dziewięć minut przed przerwą prowadzenie gospodarzom zapewnił Kolumbijczyk Juan Narvaez. Zespół z Andaluzji doznał szesnastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dwudziestej lokacie w klasyfikacji.
Druga drużyna z Camp Nou natomiast dzięki trzeciej kolejnej wygranej opuściła strefę spadkową i awansowała na czternaste miejsce w tabeli.