Sensacja w Katalonii! Girona pokonała Real po golu ze spalonego! [VIDEO]

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Mecz, który mógł się nie odbyć, nie tylko miał miejsce, ale zakończył się ogromną niespodzianką. Girona pokonała Real Madryt 2:1.
Spotkanie odbyło się w cieniu wydarzeń politycznych, które związane są z kwestią niepodległości Katalonii. Przed meczem obawiano się, że złe emocje doprowadzą do awantur wokół stadionu.
Nikt jednak nie przewidział, że najgoręcej będzie na samym boisku. Wszystko zaczęło się zgodnie z przewidywaniami, bowiem Isco w 12. minucie meczu skutecznie dobił piłkę i wyprowadził gości na prowadzenie.
Po rozpoczęciu drugiej połowy to Girona przeszła do ataku. Najpierw w 54. minucie wyrównał Stuani.
Zaledwie cztery minuty później na 2:1 trafił do bramki niezwykle dziś aktywny Portu, ale był na spalonym. Sędzia jednak zaliczył tę bramkę.
W końcówce do bramki gospodarzy wpakował piłkę Lucas, ale był na pozycji spalonej. Mecz skończył się wynik 2:1 dla Girony.
Źródło: własne/Twitter