Sergio Aguero huknął pod poprzeczkę! Manchester City o krok od mistrzowskiego tytułu [WIDEO]

Piłkarze Crystal Palace przegrali z Manchesterem City w meczu 34. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 (0:0).
"The Citizens" w ostatnich tygodniach wypracowali sobie znaczną przewagę nad resztą stawki. W związku z tym z dużym spokojem podchodzą do ligowych spotkań. Obecnie priorytet dla Pepa Guardioli stanowi rewanżowe spotkanie z PSG w Lidze Mistrzów.
Z tego względu Hiszpan na ławce rezerwowych zatrzymał dziś takich graczy jak De Bruyne, Foden czy Mahrez. Szansę za to dostali Jesus czy Aguero.
W pierwszej połowie "The Citizens" mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynikało. Do przerwy bramki nie padły. W 29. minucie groźnie uderzał Benteke, ale Ederson był na posterunku.
W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. W 57. minucie pod poprzeczkę huknął Aguero i przyjezdni w efektowny sposób objęli prowadzenie.
Kilka chwil później było już 0:2. Tym razem na listę strzelców wpisał się Torres. 21-latek uderzył z 18. metra i zaskoczył golkipera rywali.
Wynik do końca nie uległ już zmianie, bo dogodnych sytuacji nie zdołał wykorzystać Sterling. "The Citizens" są już o krok od zdobycia mistrzowskiego tytułu. O 13 punktów wyprzedzają Manchester United. "Czerwone Diabły" rozegrały jednak o jedno spotkanie mniej.
Daniel Makarewicz01 May 2021 · 15:20