Serie A: Atalanta zwycięska w Genui

Serie A: Atalanta zwycięska  w Genui
atalanta.it
Genoa CFC przegrał u siebie z Atalantą Bergamo 1:2 we zaległym meczu włoskiej Serie A rozegranym we wtorek.
Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. Na listę strzelców już w czwartej minucie wpisał się Andrea Bertolacci. Tuż przed przerwą padła wyrównująca bramka. Gola dla gości strzelił Josip Ilicić. W 52. minucie przyjezdni zdobyli zwycięską bramkę po strzale Andrei Masiello.
Podopieczni Davide Ballardiniego po tej porażce zajmują 16. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 13 punktów. W najbliższej kolejce zagrają na wyjeździe z Fiorentiną.
Natomiast zespół prowadzony przez Gian Piero Gasperiniego plasuje się na ósmej pozycji ze zdobytymi 23 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Lazio Rzym.