Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Błaszczykowski wrócił do gry. I strzelił! [VIDEO]

6 sty 2016 | 17:29 9
Fiorentina pokonała na wyjeździe Palermo 3:1 w spotkaniu 18. kolejki ligi włoskiej. Jednego z goli dla gości zdobył Jakub Błaszczykowski. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

30-letni skrzydłowy pojawił się na boisku w 60. minucie meczu, zastępując Josipa Ilicicia. Dla Polaka był to pierwszy występ od 13 listopada. W pierwszej połowie meczu dwa gole dla klubu z Florencji zdobył właśnie Ilicić. 27-letni piłkarz pokonał bramkarza rywali w 13. i 43. minucie gry. Słoweniec w bieżącym sezonie ma na swoim koncie dziewięć trafień w Serie A. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w 77. minucie spotkania Alberto Gilardino.

W innym meczu ligi włoskiej AS Roma zremisowała na wyjeździe z Chievo Verona 3:3. Całe spotkanie w barwach stołecznej drużyny rozegrał Wojciech Szczęsny. Polskiego golkipera pokonali Andrea Paloschi, Davide Dainelli i Simone Pepe. Bramki dla gości strzelili Saqiq Umar, Alessandro Florenzi i Iago Falque. Dla drużyny prowadzonej przez Rudiego Garcię było to szóste z rzędu wyjazdowe spotkanie bez wygranej.

W wyjazdowym meczu Hellas Verony z Juventusem występ zaliczył również Paweł Wszołek. Wychowanek Wisły Tczew przebywał na placu gry do 64. minuty meczu. Zastąpił go debiutujący w zespole "Gialloblu" Urby Emanuelson. Ich drużyna przegrała ze "Starą Damą" 0:3.

Dzisiaj w lidze włoskiej odbędą się jeszcze dwa mecze. Empoli na własnym stadionie podejmie Inter Mediolan, a Napoli zmierzy się u siebie z Torino. Liderem Serie A jest obecnie Fiorentina, która ma dwa punkty przewagi nad Juventusem i Interem.

*****
Środowe mecze Serie A:

AC Milan - Bologna 0:1 (0:0)
Bramka: Giaccherini 82.

ChievoVerona - Roma 3:3 (1:2)
Bramki: Paloschi 44, Dainelli 58, Pepe 86 - Sadiq 7, Florenzi 37, Falque 71.

Juventus - Hellas Verona 3:0 (2:0)
Bramki: Dybala 8, Bonucci 45, Zaza 82.

Lazio - Carpi 0:0

Palermo - Fiorentina 1:3 (0:2)
Bramki: Gilardino 77 - Ilicić 13, 43, Błaszczykowski 90+3.

Sassuolo - Frosinone 2:2 (1:2)
Bramki: Defrel 22, Falcinelli 75 - Dionisi 16, Ajeti 45.
Czerwona kartka: Pellegrini (90, Sassuolo) - za dwie żółte.

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 2:1 (2:0)
Bramki: Thereau 23, Perica 47 - D'Alessandro 75.

+9
Brawo Błaszczyk!!!!!!!!!!!!!!! To jest gość. Pierwszy mecz po kontuzji i od razu bramka.
6 sty 2016 | 18:54
+10
Świetna wiadomość ! Wracaj do formy Kuba !
6 sty 2016 | 18:45
+10
Super Kuba, oby forma wróciła do euro bo bez Kuby będzie ciężko:d
6 sty 2016 | 18:21
+9
Wrócił w wielkim stylu, brawo Kubuś!
Jeszcze mu życzę żeby zdobył mistrza Serie A:)
6 sty 2016 | 18:14
+9
Gratulacje Kuba!!
6 sty 2016 | 18:12
+5
Oby tych goli było jak najwięcej bramka polaka cieszy .

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!