Serie A. Gol Paulo Dybali dał Juventusowi zwycięstwo. Wojciech Szczęsny na ławce, bronił Łukasz Skorupski

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Juventus FC przed własną publicznością wygrał z Bologną FC 1:0 (0:0) w niedzielnym meczu 25. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Paulo Dybala. Reprezentant Argentyny w 67. minucie dopadł do futbolówki odbitej w polu karnym i uderzeniem w prawy dolny róg umieścił ją w siatce.
Całe spotkanie na ławce rezerwowych "Starej Damy" przesiedział Wojciech Szczęsny, a w bramce stanął Mattia Perin. Po przeciwnej stronie bronił natomiast Łukasz Skorupski.
W innych spotkaniach rozegranych na boiskach Serie A o godzinie 15:00 także grali Polacy. W starciu Chievo z Genoą CFC (0:0) w barwach zespołu z Werony pełne 90 minut rozegrali Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński. W meczu US Sassuolo ze SPAL na murawie w pełnym wymiarze czasu przebywał Thiago Cionek.
Podopieczni Massimiliano Allegriego są liderem włoskiej ekstraklasy i mają na koncie 69 punktów.