Serie A: Hellas lepsze w derbach Werony. Epizod Stępińskiego

asinfo
Hellas Werona pokonał Chievo Werona 1:0 (0:0) w jedynym sobotnim spotkaniu 28. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi zawody z perspektywy ławki rezerwowych nominalnych gości rozpoczęli Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński, który dopiero trzy minuty przed końcem zastąpił Słoweńca Valtera Birsę.
Zwycięskiego gola dla gospodarzy derbów Miasta Romea i Julii zdobył siedem minut po przerwie strzałem w długi róg z pola karnego Antonio Caracciolo. Dzięki drugiej z rzędu i szóstej w sezonie wygranej "Gialloblu" przesunęli się na osiemnaste miejsce w tabeli.
"Latające Osły" doznały natomiast drugiej z rzędu i czternastej w bieżących rozgrywkach porażki, po której pozostały na piętnastej lokacie w klasyfikacji. Obie drużyny dzielą już tylko trzy punkty.