Piłkarze Juventusu urządzili sobie prawdziwe strzelanie, hat-trick Higuaina [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Juventus Turyn rozgromił przed własną publicznością US Sassuolo Calcio 7:0 (4:0) w niedzielnym meczu 23. kolejki włoskiej Serie A. Całe zawody z ławki rezerwowych gospodarzy obserwował Wojciech Szczęsny.
Jeszcze przed przerwą dwukrotnie do siatki rywali w niespełna cztery minuty celnie przymierzył Sami Khedira, a oprócz Niemca na listę strzelców wpisywali się również Brazylijczyk Alex Sandro i Bośniak Miralem Pjanić.
Po zmianie stron trzykrotnie uczynił to również Gonzalo Higuain. Argentyńczyk na skompletowanie klasycznego hat-tricka potrzebował zaledwie dwudziestu minut.
Dzięki dziewiętnastej wygranej w sezonie "Stara Dama" przesunęła się na pozycję lidera tabeli. "Neroverdi" doznali natomiast trzynastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na piętnastą lokatę w klasyfikacji.