Serie B: Porażka zespołu reprezentanta Polski

mgilert, Shutterstock
Modena poniosła drugą porażkę w tym sezonie. Piłkarze Hernana Crespo przegrali na wyjeździe z Avellino 0:2 w meczu drugiej kolejki Serie B. Cały mecz w barwach gości rozegrał polski obrońca Thiago Cionek.

Obie bramki dla gospodarzy padły w ostatnim kwadransie spotkania. W 77. minucie gry, na listę strzelców wpisał się William Jidayi, a osiem minut później wynik spotkania na 2:0 ustalił Benjamin Mokulu Tembe.

W innym meczu z udziałem polskiego zawodnika, Cagliari zremisował na wyjeździe 1:1 z Ternaną. Cały mecz w zespole "Rossoblu" rozegrał Bartosz Salamon. Goście stracili bramkę w doliczonym czasie gry. Wcześniej prowadzili po golu Marco Sau.

Cały mecz w barwach Brescii rozegrał również Tomasz Kupisz. Jego drużyna zremisowała u siebie z Saletnitaną 2:2.

Na czele ligowej tabeli jest Livorno, które jako jedyne wygrało dwa mecze. W niedzielę Spezia zmierzy się z Pro Vercelli, a w poniedziałek Latina zagra z Trapani.