Serie B: Trafienie Tomasza Kupisza

AC Cesena zremisowała z US Salernitana 3:3 w meczu 14. kolejki Serie A. Gola w tym spotkaniu strzelił Tomasz Kupisz.
Polak wpisał się na listę strzelców jako pierwszy piłkarz w tym spotkaniu i strzelił gola w 3. minucie. To jego pierwsze trafienie w trwających rozgrywkach.
27-letni pomocnik rozpoczął to spotkanie w wyjściowej jedenastce AC Ceseny i opuścił boisko w 86. minucie. Zastąpił go Alessio Vita.
Pozostałe bramki dla gospodarzy zdobył Moussa Kone oraz Raffaele Pucino, który wpakował futbolówkę do własnej siatki. Trafienia na rzecz ekipy gości zanotowali z kolei Alejandro Rodriguez, Riccardo Bocalon i Matteo Ricci.
Drużyna "Cavallucci Marini" zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli Serie B, a zespół z miasta Salerno plasuje się na 7. pozycji.
* * * * * *

AC Cesena - US Salernitana 3:3 (2:1)

Bramki: Kupisz 3, Kone 22, Pucino 66-samobójcza -Rodriguez 27, Bocalon 71, Ricci 78.