Sevilla FC z pewnym awansem w Pucharze Króla

Jose Breton- Pics Action / shutterstock.com
Sevilla FC wygrała u siebie z UD Levante 3:1 (1:1) w meczu 1/6 finału Pucharu Hiszpanii. Zespół z Andaluzji awansował do następnej fazy.
Gospodarze prowadzili od 13. minuty, kiedy na listę strzelców wpisał się Fernando. Piłkarze Levante wyrównali po pół godzinie gry za sprawą Oscara Duarte.
Po przerwie Sevilli FC nie pozostawiła rywalom złudzeń kto zagra w następnej rundzie Pucharu Króla. Bramkę na 2:1 zdobył Lucas Ocampos, a rezultat spotkania na 3:1 ustalił Oliver Torres.
W innych wtorkowych meczach 1/16 finału Pucharu Hiszpanii CA Osasuna dopiero po dogrywce wyeliminowała trzecioligowe Recreativo Huelva, wygrywając 3:2.
Z rozgrywkami pożegnał się innym zespół z La Liga. RCD Mallorca przegrała na wyjeździe z czwartą drużyną La Liga 2 Realem Saragossa 1:3.
Marcin Karbowski21 Jan 2020 · 23:20