Sevilla wciąż liczy się w walce o mistrzowski tytuł. Skromna wygrana z Valencią

Piłkarze Sevilli wygrali z Valencią w meczu 36. kolejki La Liga. Spotkanie na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan zakończyło się wynikiem 1:0 (0:0).
Jeszcze kilka dni temu ekipa z Andaluzji mogła na poważnie myśleć o walce o mistrzowski tytuł w Hiszpanii. Dziś sytuacja nie jest tak dobra, ale podopieczni Julena Lopeteguiego nie składają broni.
Dziś w pojedynku z Valencią po zaciętym boju zdołali uniknąć wpadki. Gospodarze od początku byli stroną przeważającą, ale w pierwszej połowie nie zdołali udokumentować tego golem.
Dobre sytuacje mieli Suso i Gudelj. Cillessen pozostał jednak niepokonany. Po przerwie Sevilla w końcu dopięła swego.
Gola na wagę trzech punktów zdobył En-Nesyri. 23-latek w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bezradnego golkipera.
Sevilla obecnie zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego Atletico traci 3 punkty. "Rojiblancos" rozegrali jednak o jeden mecz mniej.
Daniel Makarewicz12 May 2021 · 20:55