Kapitalny początek sezonu w wykonaniu Lewandowskiego! Hat-trick Polaka w meczu o Superpuchar Niemiec! [VIDEO]

daykung / Shutterstock.com
Bayern Monachium rozbił 5:0 Eintracht Frankfurt w meczu o Superpuchar Niemiec. Hat-tricka zdobył Robert Lewandowski.
Nasz napastnik po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się w 21 minucie. Polak wykorzystał świetne dośrodkowanie Kimmicha i pewnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce.
Pięć minut później Lewandowski dołożył drugie trafienie. I po raz drugi piłkarz Bayernu zdobył bramkę po uderzeniu głową, tym razem po dośrodkowaniu Robbena.
W 54 minucie nasz zawodnik skompletował hat-tricka. Polak minął obrońcę i w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bramkarza.
Kilka minut później było już 4:0. Tym razem do bramki rywali trafił jednak Kingsley Coman.
Robert Lewandowski boisko opuścił w 72 minucie, a w jego miejsce wszedł Sandro Wagner. Wcześniej Polak został w brutalny sposób zaatakowany przez rywala, Davida Abrahama, który uderzył reprezentanta Polski łokciem.
Bayernowi tymczasem jeszcze mało było strzelania i w końcówce spotkania na 5:0 strzelił Thiago Alcantara. Mistrz Niemiec mógł wygrać jeszcze wyżej, ale w ostatnich minutach fatalnie spudłował Wagner, który nie trafił na pustą bramkę z paru metrów.
Bawarczycy ostatecznie rozbili Eintracht i sięgnęli po Superpuchar Niemiec.